Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Używane są one w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgodnie z unijnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że dane osobowe użytkowników
nie są przechowywane ani przetwarzane przez Administratora strony internetowej.

Polityka prywatności w naszym serwisie

Dom Misyjny św. Arnolda Janssena położony jest w wiejskiej scenerii na obrzeżach miejscowości Laskowice, w bezpośrednim sąsiedztwie Borów Tucholskich. Spokojne otoczenie i czysty klimat czynią z naszego Domu idealne miejsce do refleksji i modlitewnego wyciszenia.

Dom jest nastawiony na działalność misyjno-rekolekcyjną. Organizowane są tu liczne serie rekolekcji zamkniętych dla różnych środowisk chrześcijańskich. Dom wynajmowany jest też grupom zorganizowanym, które szukają odpowiedniego miejsca dla odbycia swoich własnych rekolekcji czy spotkań formacyjnych. Staramy się zapewnić naszym gościom jak najbardziej komfortowe warunki pobytu. Każdy może znaleźć u nas miejsce do modlitwy i refleksji.

dom zewn01    dom zewn02    dom wewn03


Do dyspozycji gości mamy trzyosobowe pokoje gościnne z łazienką (dla mniejszych grup pokoje funkcjonują jako jednoosobowe) wraz z obszernymi i wyciszonymi korytarzami ułatwiają spokojny i komfortowy wypoczynek. Do dyspozyji naszych gości oddana jest też kawiarenka misyjna o wystroju chińskim.

Wielofunkcyjna sala wykładowa z nagłośnieniem, zaciszna i komfortowo wyposażona salka konferencyjna oraz obszerna i zaciemniona aula, która służy też jako sala kinowa są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających grup.

   dom wewn05    dom wewn06


Dookoła domu rozciąga się obszerny park świerkowo-owocowy, który stanowi idealne miejsce do spacerów i medytacji w cieniu drzew i przy śpiewie ptaków. Zbędną energię czy kilogramy wyładować można podczas gier zespołowych na boisku lub przemierzając parkowe alejki.

W księgarni funkcjonującej przy naszym domu wszyscy odwiedzający nas goście mogą zaopatrzyć się w najaktualniejszą literaturę religijną, dewocjonalia, płyty z muzyką religijną.

   ksiegarnia01    kawiarenka01

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com